Commissieleden

Hieronder stellen wij de commissieleden aan u voor. Wilt u meer informatie over hun achtergrond? Klik dan op hun Linkedin-profiel. Heeft u een vraag aan één van onze commissieleden, dan kunt u contact met ons opnemen via het contactformulier.

Foto drs. H.W. te Beest
drs. H.W. te Beest Voorzitter Benoemingsperiode 01-05-2017 tot 01-05-2024

Na het neerleggen van zijn functie als vice-voorzitter van het College van Bestuur van de Universiteit van Leiden vervult Te Beest nu verschillende toezichthoudende functies in het publieke domein.

Foto drs. E. van Caspel RA
mevrouw drs. E. van Caspel RA Vicevoorzitter Benoemingsperiode 01-01-2015 tot 01-01-2025

Van Caspel werkt bij SNV als head of Finance.

Foto_Olof-Bik-1_21042022.jpg
prof. dr. O.P.G. Bik RA Commissielid Benoemingsperiode 01-04-2022 tot 01-04-2027

Bik is hoogleraar Behavioral Research in Auditing aan Nyenrode Business Universiteit. Daarnaast is hij dagelijks bestuurder en academisch lid van het algemeen bestuur van de Foundation for Auditing Research. Tot eind 2021 was Bik directeur van de (bachelor, master, en post-master) accountantsopleidingen van Nyenrode Business Universiteit.

Arjan Brouwer.jpg
prof. dr. A.J. Brouwer Lid Benoemingsperiode 01-10-2021 tot 01-10-2026

Brouwer is partner bij PwC Accountants en Hoofd en Chief Accountant van het National Office (het vaktechnisch bureau) van PwC Nederland. Het National Office borgt de specialistische kennis op het gebied van verslaggeving, controlemethodologie, risicomanagement en regelgeving binnen PwC. Brouwer is ook al vele jaren actief in het accountantsonderwijs, sinds 2017 als hoogleraar Externe Verslaggeving bij de Vrije Universiteit te Amsterdam.

Foto M. van Giessen AA
M. van Giessen AA Commissielid Benoemingsperiode 01-10-2017 tot 01-10-2022

Van Giessen is accountant bij en directeur-grootaandeelhouder van IJburg Accountants & Adviseurs B.V. Verder is van Giessen lid van het dagelijks bestuur en plaats vervangend Compliance Officer van Stichting Audit Only.

Foto H.D. Rijkse AA
H.D. Rijkse AA Commissielid Benoemingsperiode 01-10-2016 tot 01-10-2026

Rijkse is partner en voorzitter van het bestuur van de maatschap “Rijkse accountants & adviseurs” (middels BV).

Foto E.M. van der Velden AA
mevrouw E.M. van der Velden AA Commissielid Benoemingsperiode 01-09-2019 tot 01-09-2024

Van der Velden is docent/adviseur bij Kriton. Hiervoor was ze werkzaam bij het bureau vaktechniek MKB van BDO, waar zij ook lid was van het stagebestuur.